Parador sklep

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom współczesnych, wymagających kontrahentów. Nasz punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat i bez ustanku się rozwijamy proponując perfekcyjne rozwiązania kultowe dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym klientom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej idealnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w należącej do nas ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna podłoga pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym konsumencie, wobec tego panele znajdujące się w naszej klarownej szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym autentyczne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie skład doświadczonych ekspedientów!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o jasną oraz obowiązkową politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom kompetentną radą oraz pomocą w doborze wyśmienitego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych konsumentów są również tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet największą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani zawodowcy wielokrotnie potrzebują jedynie paru godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i daje szansę na kolosalne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania lub ewentualnie wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a z rozkoszą na wszelkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *